חדש בשפט שמאים
 
 

מוסדות פיננסים

מוסדות פיננסיים כדוגמת בנקים, חברות ביטוח, חברות השקעות וכו', זקוקים לשירותי שמאות ייחודיים וממוקדים, ברמת תכיפות גבוהה ובמגוון רחב של תחומים, כמו גם בפרוייקטים רחבי היקף מטעמם ומטעם לקוחותיהם הרבים.

כדי לענות באופן מלא על צרכיכם בנינו צוות מקצועי מגוון בעל מיומנויות משלימות. כל אנשי המקצוע במשרד שפט שמאים הם מומחים מהשורה הראשונה, ועתירי ניסיון מהשטח. לזכותם ניתן לזקוף רשימה ארוכה מאוד של הצלחות.

מתוך היכרות מעמיקה ונרחבת עם שיטות העבודה הייחודיות של המוסדות הפיננסיים, כללנו בצוות שלנו את השילוב הנדיר של משרד שמאות עם מהנדס אזרחי עתיר ניסיון שעובדים יחד בשיתוף פעולה כדי שתוכלו לקבל את השירות המלא, במהירות, במקצועיות ותחת גג אחד.

אנו ערוכים לענות על הצרכים המיוחדים שלכם: הערכות שווי נכסים ללקוחות לצורך שיעבודים כנגד הקצאת אשראי, ליווי פיננסי בנקאי לפרוייקטים בבנייה ובדיקות כדאיות כלכלית, ייעוץ שוטף, ניהול נכסים והכנת ספרי נכסים, כל זאת ועוד תוכלו למצוא אצלנו תוך שמירה על שירות אישי, אמין ומהיר.

הקשרים הרבים ומאגרי הידע שפיתחנו במשך השנים תורמים אף הם ליכולתנו להשיג עבורכם תוצאות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה קפדנית על לוחות זמנים, דיוק בנתונים וטיב העבודה.

נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו  לטלפון מספר 03-9773373 או לחצו כאן והשאירו פרטים מדויקים.
נציג שלנו יצור עמכם קשר תוך זמן קצר.

דף הבית | אודות | קהלי יעד | לקוחות וממליצים |מאמרים | יצירת קשר
תבור 6 ת.ד. 1456 שהם 60850 I טל: 03-9773373 I פקס: 03-9732504
כל הזכויות שמורות לשפט שמאים