חדש בשפט שמאים
 
 

עורכי דין ובתי משפט

 עורכי דין ובתי משפט נדרשים לשירותי שמאות בפרוייקטים שונים תוך הדגשים ייחודיים. המקצועיות, הדיוק, העמידה בלוחות זמנים והשירותיות הם דרישה שאי אפשר להתפשר עליה. במשרדי שפט שמאים נערכנו כדי לספק לכם בדיוק את כל זאת.

כדי לענות באופן מלא על הצרכים הייחודיים של עורכי-דין ובתי-משפט בנינו צוות מקצועי מגוון בעל מיומנויות משלימות. במשרדנו תמצאו שמאי מקרקעין, כלכלן, שמאי רכוש ונזיקין ומהנדס אזרחי.

כל אנשי המקצוע במשרד שפט שמאים הם מומחים מהשורה הראשונה, ועתירי ניסיון מהשטח. לזכותם ניתן לזקוף רשימה ארוכה מאוד של הצלחות. בזכות צוות מגוון זה תוכלו לקבל מענה מלא תחת קורת גג אחת לכל שירותי השמאות שאתם נזקקים להם, תוך שמירה על שירות אישי, מהיר ואדיב.

מתוך היכרותנו המעמיקה של העבודה הייחודית הנדרשת מעורכי-דין ובתי-משפט, נעניק לכם את השירות הנדרש בצורה היעילה והמותאמת ביותר למטרות.

אנו מציעים לכם סל שירותים רחב ומגוון, כולל חוות דעת מומחה לבתי משפט, טיפול בהשגות לשמאי מכריע, ייצוג בוועדות ערר בנושא היטלי השבחה, חוות דעת לצורך השגות למס שבח, הערכות שווי נכסים וייעוץ לפני מכירה או קנייה של נכסי נדל"ן.

הקשרים הרבים ומאגרי הידע שפיתחנו במשך השנים תורמים אף הם ליכולתנו להשיג עבורכם תוצאות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה קפדנית על לוחות זמנים, דיוק בנתונים וטיב העבודה.

נשמח לעמוד לשירותכם.
התקשרו  לטלפון מספר 03-9773373 או לחצו כאן והשאירו פרטים מדויקים.
נציג שלנו יצור עמכם קשר תוך זמן קצר.
דף הבית | אודות | קהלי יעד | לקוחות וממליצים |מאמרים | יצירת קשר
תבור 6 ת.ד. 1456 שהם 60850 I טל: 03-9773373 I פקס: 03-9732504
כל הזכויות שמורות לשפט שמאים