חדש בשפט שמאים
 
 

חברות ציבוריות , מנהלי כספים

מנהלי כספים של חברות ציבוריות, ובפרט חברות עתירות נכסי נדל"ן - נדרשים לשירותי שמאות רבים ותכופים במגוון רחב של תחומים, בפרוייקטים רחבי היקף ובלוחות זמנים לוחצים.

כדי לענות באופן מלא על צרכיהן של חברות ציבוריות בנינו צוות מקצועי מגוון בעל מיומנויות משלימות. במשרדנו תמצאו שמאי מקרקעין, כלכלן, שמאי רכוש ונזיקין, ומהנדס אזרחי.

כל אנשי המקצוע במשרד שפט שמאים הם מומחים מהשורה הראשונה, ועתירי ניסיון מהשטח. לזכותם ניתן לזקוף רשימה ארוכה מאוד של הצלחות. בזכות צוות מגוון זה תוכלו לקבל מענה מלא תחת קורת גג אחת לכל שירותי השמאות שאתם נזקקים להם, כולל דיווח על פי תקן חשבונאי בינלאומי IFRS.

אנו מכירים היטב את הצרכים המיוחדים של חברות ציבוריות, ועל כן מסוגלים להעניק לכם את השירות הנדרש בצורה היעילה והמותאמת ביותר למטרותיכם.

השירות הוא מהיר, מקצועי, מדוייק ואישי, החל מהערכות שווי לנכסי החברה, דרך ייעוץ שוטף בתכנון, השקעות וניהול נכסי נדל"ן, וכלה בערכות שווי לצורך הכללת חוות הדעת בדוחות כספיים על פי תקן בינלאומי IFRS.

הקשרים הרבים ומאגרי הידע שפיתחנו במשך השנים תורמים אף הם ליכולתנו להשיג בשבילכם תוצאות מקצועיות ברמה הגבוהה ביותר תוך שמירה קפדנית על לוחות זמנים, דיוק בנתונים וטיב העבודה.

נשמח לעמוד לשירותכם. 
התקשרו  לטלפון מספר 03-9773373 או לחצו כאן והשאירו פרטים מדויקים.
נציג שלנו יצור עמכם קשר תוך זמן קצר.
דף הבית | אודות | קהלי יעד | לקוחות וממליצים |מאמרים | יצירת קשר
תבור 6 ת.ד. 1456 שהם 60850 I טל: 03-9773373 I פקס: 03-9732504
כל הזכויות שמורות לשפט שמאים